Docelowe zastosowanie

Oferowane przez nas automaty i maszyny powinny zadowolić i usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających graczy. Gusta jednak są różne, więc staramy się posiadać w ofercie zróżnicowane automaty o różnym przeznaczeniu. Poniżej prezentujemy cechy i możliwości sprzedawanych przez nas urządzeń.

Cyfrowe kasyno

Potrzeba dostarczania wciągającej i angażującej rozrywki prezentowanej na wielu dużych ekranach dotykowych 4K z dynamiczną grafiką 3D wzrasta w przypadku automatów do gier, maszyn do pokera, ruletki i blackjacka. Nowe technologie gwarantują najlepsze doświadczenia użytkownika oraz niezapomniane wrażenia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, z gry zadowoleni będą zarówno nowi gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z maszynami do gier, jak również profesjonaliści zwracający uwagę na każdy detal automatu.

Automaty typu AWP – Rozrywka z nagrodą

Oprócz wysokiej klasy grafiki, maszyny te są łatwe w zarządzaniu i wymagają wysokiego poziomu bezpieczeństwa ze względu na często odległe lokalizacje. Urządzenia zaprojektowane zostały w taki sposób, by spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dbałość o detale oraz solidność materiałów, z których wykonany został automat to główne cechy urządzenia. Na maszynie odnajdą się zarówno nowi gracze, jak i doświadczeni użytkownicy. Automat AWP polecamy na początek – przed rozpoczęciem gry na automatach SWP.

Automaty typu SWP – Umiejętność z nagrodą

Te interaktywne i angażujące systemy przyciągają następną generację graczy i hazardzistów, którzy oczekują wysokiej jakości gry w 3D, wystawiając przy tym na próbę swoje umiejętności. W tym typie automatów gracz będzie musiał wykazać się trochę swoimi umiejętnościami, aby móc wygrać rozgrywkę, jednak bez obaw – wystarczy choć minimalne przygotowanie i podstawowe umiejętności. Automaty są propozycją dla bardziej doświadczonych graczy, którzy zdobyli już pewien poziom umiejętności gry na maszynach. Urządzenia SWP gwarantują interesującą i ciekawą rozgrywkę przez długi czas.

Systemy Pachinko/Pachislot

Systemy te są w większości unikatowe dla Japonii, jednak są niezwykle popularne i wymagają niezawodnych, energooszczędnych rozwiązań, które mogą nadal zapewnić atrakcyjne wyświetlacze graficzne. Nazwa Pachinko pochodzi od japońskiego automatu, który przypomina połączenie bilardu i pinballa, z tą różnicą, że nie posiada „łapek” (z angielskiego „flippers”).

Terminale VLT (Terminale do loterii video)

VLT muszą być niedrogie, energooszczędne i niezawodne, a przy tym zapewniać wysoki poziom grafiki. Są to automaty do loterii video, które zyskują coraz większą popularność zarówno wśród nowicjuszy jak i najbardziej doświadczonych graczy. Maszyny polecane są osobom, które cenią sobie wysokiej jakości efekty wizualne. Dokładne działanie maszyn VLT zależy od lokalnego prawa. Wynik każdego zakładu na VLT jest losowy. Operatorzy VLT nie są w stanie zaprogramować całkowitej kwoty postawionej lub wypłaty za pośrednictwem centralnego systemu komputerowego. Minimalna wypłata procentowa jest zwykle zapisana w prawie tej jurysdykcji. Procent ten jest realizowany nie przez manipulację grą, ale przez dostosowanie oczekiwanej ogólnej wypłaty.

Gry zręcznościowe Panyu

Zręcznościowe automaty do gier zawierają obecnie wciągającą i wydajną grafikę 4K oraz 3D, jak również oferują dźwięk przestrzenny oraz mechaniczną/dotykową informację zwrotną. Są to maszyny, na których pomyślne ukończenie rozgrywki wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. Automaty przeznaczone są dla najbardziej wymagających graczy z uwagi na doznania, których potrafią dostarczyć. Panyu to chiński dostawca automatów, którego nazwa pochodzi od nazwy dzielnicy Kantonu w prowincji Guangdong, położonej w Chińskiej Republice Ludowej.