O naszej działalności

Digipedia jest jednym z największych dostawców wyposażenia do kasyn, zapewniającym wysokiej jakości sprzęty dla kasyn dowolnego typu.  Digipedia wyróżnia się wieloletnim stażem zarówno w sprzedaży automatów i maszyn jak i w branży gier w ogóle. Możemy pochwalić się stuprocentową skutecznością w zakresie pozytywnych recenzji zamieszczanych przez użytkowników naszych maszyn oraz Klientów, którzy zdecydowali się na zakup automatów w Digipedia. Najlepszym gwarantem rzetelności są jednak tysiące zadowolonych, powracających Klientów, którzy kiedyś nam zaufali i się nie zawiedli.

Dzięki wieloletniej, bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami w branży gier, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyłącznie maszyny najlepszych marek w bardzo konkurencyjnych i korzystnych cenach. Co jest również istotne – automaty, które sprzedajemy pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i od profesjonalnych producentów. Wszystkie maszyny tworzone są w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Uniwersalność rozmiarów pozwala na umieszczenie automatów w praktycznie każdym kasynie stacjonarnym oraz w parku rozrywki. Większość automatów mimo posiadania bogatej biblioteki motywów oraz wielu trybów gier jest łatwa w obsłudze i prosta w użytkowaniu.

Sprzedawane maszyny spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane certyfikaty.

Większość składanych u nas zamówień realizowanych jest w ciągu 48 godzin od przetworzenia zamówienia. Oprócz szybkiego terminu realizacji, dbamy również o należyte zabezpieczenie towaru. Każda wysyłana przez nas maszyna jest ubezpieczona, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że otrzymają pełnowartościowy i nieuszkodzony produkt.

Wszelkie nasze działania skierowane są w stronę Klienta – naszym bezwzględnym priorytetem jest zadowolenie naszych użytkowników i sprostanie ich oczekiwaniom, a w przypadku szerszej współpracy także zbudowanie przyjaznej relacji owocującej profesjonalną współpracą. Wszystkim naszym Klientom – od klientów detalicznych, przez hurtowych, aż po duże kasyna stacjonarne i parki rozrywki oferujemy jawne, czytelne, przejrzyste i zgodne z prawem warunki współpracy.

Masz pytania lub potrzebujesz porady w wyborze automatu dla swojego kasyna? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.